Kaszczorek

1 250 000 zł
*Oferta dotyczy połowy bliźniaka
*Termin oddania 30.09.2022r

Właściwości projektu

Firma Nowa Era Wykończeń Wnętrz Paweł Korajczyk  oferuje na sprzedaż połowę budynku jednorodzinnego dwulokalowego (Projekt domu UA 88)  piętrowego  w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 150 m 2,  użytkowej 125 m2  . Jest on zlokalizowany w Kaszczorku.

PARTER
Wiatrołap
5,24 m²
Wc
2,47 m²
Kuchnia
6,15 m²
Pokój dzienny + jadalnia
30,42 m²
Korytarz
7,27 m²
Pom. gospodarcze
5,34 m²
Garaż jednostanowiskowy
19,10 m²
PIĘTRO
Korytarz
7,06 m²
Pokój
16,71 m²
Pokój
16,71 m²
Pokój
15,79 m²
Łazienka
11,34 m²
Pom. gospodarcze
2,86 m²
Garderoba
3,62 m²

Opis oferty

Dom położony przy samym lesie. Blisko znajduje się sklepy. Działka o powierzchni od 250 do 390 m 2 docelowo zostanie zagospodarowana częściowo oraz ogrodzona. Do budynku podłączone media woda, prąd, gaz ( własna studnia ). Na działce położona zostanie kostka brukowa przed garażem ( podjazd ) chodnikiem doprowadzającym do drzwi wejściowych. Podest przed drzwiami głównymi zostanie wykończony kamieniem naturalnym. Dom murowany z najlepszych jakościowo materiałów zgodnie z obowiązującymi normami energooszczędności posadowiony na ławach i ścianach fundamentowych. Murowany z Porothermu zwieńczony dachem szkieletowym pokrytym blachą na rąbek w kolorze ciemnym grafitowym. W domu znajdują się duże trzyszybowe, 6 komorowe okna w kolorze grafitowym od strony zewnętrznej a wewnątrz białe, polskiego renomowanego producenta. Rolety grafitowe elektryczne z nowoczesnymi silnikami przeciążeniowymi. Parapety zewnętrze wykonane z kamienia naturalnego w kolorze grafitowym. Tarasy zewnętrzne wykończone. Drzwi tarasowe PCV przesuwne w technologii HST. Drzwi wejściowe energooszczędne drewniane pokryte zewnątrz stalą z przeszkleniem bocznym ( typu lustro weneckie ) w kolorze grafitowym z czarnymi dodatkami – wersja premium. 

Brama garażowa panelowa w kolorze okien (grafit) Firmy Wiśniowski ze sterowaniem z pilota na pasek. Budynek wyposażony w instalację: elektryczną, wod-kan, TV, domofon, c.o. gazowe (podłogówka ) Tynki cementowo wapienne, posadzka betonowa. Budynek docieplony 20 cm styropianem, elewacja w kolorze białym ze wstawkami ciemnego koloru. Na elewacji wyprowadzona instalacja oświetleniowa. Budynek ogrzewany kotłem gazowym.

Projekt i rozkład pomieszczeń